2026 m. gegužės 20 d. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centre vyko antroji Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių civilinės saugos viktorina „Žinojimas saugo 2026“.
Mūsų mokyklai atstovavusi 8b klasės mokinių komanda (Daniilas Butkevičius, Gustė Gvažiauskaitė, Povilas Butkus, Liucina Jankauskaitė, Kotryna Grigaitytė) pademonstravo puikias civilinės saugos žinias, susitelkimą bei komandinį darbą ir iškovojo III vietą.
Sveikiname! Linkime ir toliau drąsiai priimti iššūkius, siekti naujų pergalių bei nuolat tobulėti! Mokinius viktorinai ruošė etikos ir gyvenimo įgūdžių mokytoja Gražina Jokšienė.

