Progimnazijos 6-tų klasių mokiniai lankėsi pas ugniagesius gelbėtojus, kur turėjo išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su atsakinga ir itin svarbia ugniagesio profesija.
Vizito metu mokiniai sužinojo apie dažniausias gaisrų priežastis, jų prevenciją bei saugaus elgesio taisykles kasdienėje aplinkoje. Ugniagesiai dalijosi savo darbo patirtimi, supažindino su naudojama įranga, pasakojo apie reagavimą į nelaimes ir atsakingų sprendimų svarbą ekstremaliose situacijose.
Šeštokai aktyviai domėjosi, uždavė klausimus ir gilino žinias gaisrų prevencijos temomis.


