2026 m. gegužės 13 d. vyko Klaipėdos miesto mero taurės sporto žaidynių pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos. 🏃♀️🏃♂️
Mergaičių komanda pasirodė puikiai ir iškovojo garbingą 2-ąją vietą! 🥈 Berniukų komanda varžybose užėmė ketvirtą vietą.
Varžybose mūsų mokyklai atstovavo:
Raidas Petraitis (3a kl.), Martinas Šidlauskas (3b kl.), Elijus Valauskas (3b kl.), Dorotėja Paulikaitė (3t kl.), Daniela Vasiliauskaitė (3Σ kl.), Herkus Gečas (4a kl.), Sofija Šliožaitė (4t kl.) ir Aleksandra Šliožaitė (4Σ kl.).
Dėkojame, džiaugiamės ir didžiuojamės savo jaunaisiais sportininkais! Linkime jiems dar daug pergalių, ryžto ir stiprios komandinės dvasios ateityje! Ačiū tėveliams už palaikymą, padrąsinimą bei pagalbą siekiant gražių rezultatų.


