Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginiu švietimu besirūpinanti iniciatyva „Kita forma“ jau 10-ąjį kartą organizavo konkursą „Žalioji odisėja“, skirtą Lietuvos moksleiviams.
Didžiuojamės ir džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų progimnazijos 6Σ klasės komanda, pranokusi net 74 Lietuvos mokyklų komandas, sėkmingai pateko į antrąjį konkurso etapą ir užėmė I vietą! 🏆🌿
Nuoširdžiai sveikiname komandos kapitonę Medeiną, visą komandą ir geografijos mokytoją Vilmą Norvaišienę su puikiu pasiekimu bei atsakingu požiūriu į aplinkosaugą! 💚

