Lapkričio mėnesį progimnazijos bendruomenė, kaip ir kasmet, įsitraukė į akciją „Mes rūšiuojame“. Akcijos metu buvo surinkta 481 kg baterijų ir elektronikos atliekų, iš jų net 40 kg sudarė panaudotos baterijos. Džiaugiamės, kad bendruomenės nariai atsakingai rūšiuoja atliekas ne tik mokykloje, bet ir namuose.
Žyma: mes rusiuojam
Pasibaigė akcija „Mes rūšiuojame“
Pasibaigė akcija „Mes rūšiuojame“
Akcija „Mes rūšiuojame“
Norime padėkoti visai mokyklos bendruomenei ir 1a, 1b, 1∑, 1c, 2b, 3a, 3b, 3c, 3t, 4∑, 4m, 6d, 6c, 6∑, 7a, 7t, 8t klasėms už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Mes rūšiuojam“, kurios…
