Mūsų progimnazijos 7-tų klasių mokiniai lankėsi AB „Klaipėdos energija“, kur dalyvavo integruotoje technologijų pamokoje.
Vizito metu mokiniai susipažino su šilumos ir energijos gamybos istorija, sužinojo, kaip veikia įvairūs mechanizmai bei kaip vyksta energijos gamybos procesai. Jie turėjo galimybę apžiūrėti įrenginius ir geriau suprasti, kokį svarbų vaidmenį energijos gamyba atlieka kasdieniame mūsų gyvenime. Mokiniai taip pat sužinojo, kad šiose patalpose energijos gamyba buvo sustabdyta 2023 m., o šiuo metu aktyvus gamybos procesas vyksta tik Šilutės plente esančiame padalinyje.
Integruota technologijų pamoka praplėtė mokinių žinias apie energetikos sritį, skatino domėtis technologijomis, inžinerija bei atsakingu energijos vartojimu.

