2026 m. gegužės 8 d. mūsų progimnazijos mokinys Vėjas Kašėta (8b kl.) dalyvavo respublikiniame J. Janickio chemijos konkurse Kaune, kuriame užėmė I vietą Lietuvoje.
Konkursas vyko dviem etapais: I etapas – mokykloje, virtualiai per „Zoom“ platformą, stebint komisijai, o II etapas – KTU laboratorijoje Kaune.
Mokinį konkursui ruošė ir į Kauną lydėjo gamtos mokslų mokytoja Joana Tydikaitė-Timinskienė.
Sveikiname Vėją su puikiu pasiekimu ir didžiuojamės jo laimėjimu!

